Aktualności

Dnia 26 października 2018 roku Oddział ZPKWŚ w Smoleniu zorganizował akcję edukacyjną pod nazwą „Noc nietoperzy w Smoleniu”.  Było to spotkanie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką nietoperzy, mającą na celu propagowanie wiedzy o chiropterofaunie, która nieodłącznie związana jest z Wyżyną Krakowsko-Częstochowską i Parkiem Krajobrazowym „Orlich Gniazd”.

Dnia 23 listopada 2018 roku w Ośrodku Edukacyjnym ZPKWŚ w Kalinie odbyło się spotkanie dla nauczycieli, w którym wzięło udział 15 zainteresowanych  nauczycieli, w tym gość specjalny, Pani Monika Owczarek.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia z okazji Mikołaj i Świąt Bożego Narodzenia, które odbędą się w Ośrodku Edukacyjnym ZPKWS w Będzinie.

Oddział Biura ZPKWŚ w Żywcu zaprasza do zapoznania się z kolejnym numerem Biuletynu Informacyjnego „Beskidzkie Parki Krajobrazowe”.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajecia z okazji Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia, które odbędą się w OEN ZPKWŚ w Smoleniu.

Z okazji Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia Ośrodek Edukacyjny ZPKWŚ w Żywcu zaprasza w grudniu na bezpłatne warsztaty przyrodnicze pn. "Jak dokarmiać zimą ptaki"