Aktualności

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego Oddział w Żywcu oraz Żywiecki Klub Fotograficzny PTTK przy Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu zapraszają młodzież oraz osoby dorosłe do uczestnictwa w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Magia Beskidów-Świat roślin”.

Przez cały okres trwania ferii zimowych w Ośrodku Edukacyjnym ZPKWŚ w Żywcu odbywały się warsztaty przyrodnicze popularyzujące wartości krajobrazowe i przyrodnicze Żywieckiego PK, PK Beskidu Małego i PK Beskidu Śląskiego.
Z warsztatów skorzystali uczniowie szkół podstawowych: ZSP nr 2 w Żywcu, ZSP w Siennej, ZSP w Rudzicy, SP nr 5 w Żywcu, ZSP w Czernichowie oraz uczestnicy zimowiska Hufca Kęty oraz Hufca Zawiercie, Biblioteki Gminnej w Jeleśni oraz Świetlicy Środowiskowej w Biernej.

Łączą nas ptaki zaproszenie male

Dnia  22 stycznia oraz 5 lutego 2019 r. Oddział  ZPKWŚ w Smoleniu zorganizował zajęcia dla dzieci i młodzieży z okazji ferii zimowych.
Odbiorcami tegorocznych zajęć byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1w Pilicy, oraz przedszkolaki z Przedszkola również z Pilicy o łącznej liczbie 136 osób.                                 

Noc Sow plakat wydarzenia lokalnego 2019 mały

Zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów klas podstawowych na zajęcia z okazji ferii zimowych w terminie 18-22 lutego. Szczegółowe informacje znajdują sie na zaproszeniu lub można uzyskać dzwoniąc pod numer 34 357 49 02.